Кращі дерев’яні альтанки в Україні – це проекти Wonder House.
Важко уявити собі сучасний сад, розбитий поблизу розкішного особняка або котеджу, без красивої і
романтичної альтанки з дерева. Ці легкі, майже повітряні конструкції створюють особливу атмосферу в будь-якому
саду або парку. Дерев’яні альтанки в Україні давно вже стали обов’язковим елементом ландшафтного дизайну. Фахівці компанії Wonder House мають величезний досвід проектування і будівництва таких споруд. Наші альтанки з дерева в Україні – одні з кращих!
Ми пропонуємо великий модельний ряд Садових будівель. Всі наші дерев’яні альтанки відрізняються сучасним дизайном, високою якістю збірки і матеріалів.

Замовникам, які воліють оригінальні дерев’яні альтанки в Україні, компанія Wonder House
готова запропонувати послуги з розробки ексклюзивних проектів, які будуть враховувати будь-які побажання клієнта.
Альтанки з дерева, виконані за індивідуальним проектом, завжди гармонійно вписуються в навколишній їх ландшафтний дизайн, а також добре поєднуються з архітектурним стилем котеджу.

Модною тенденцією останніх років в Україні стали засклені дерев’яні альтанки і, хоча околиці ще не можуть похвалитися великою кількістю таких садових будівель, попит на засклені альтанки з дерева впевнено зростає.

Крім того, все частіше замовники висувають вимогу оснастити їх садову архітектуру теплою підлогою. Такі альтанки з дерева в Україні-найсучасніші і комфортні.

Дерев’яні альтанки від компанії Wonder House – це надійні конструкції, виконані тільки з високоякісних матеріалів. Україна – наш основний ринок, тому ми дорожимо кожним нашим клієнтом. Звернувшись до нас, ви зможете замовити як вже готові альтанки з дерева, так і отримати абсолютно оригінальний проект, в якому втіляться всі ваші сміливі ідеї.

Легко і природно вписуються в будь-який навколишній ландшафт колодязі, дерев’яні паркани і доріжки. Вони не тільки чудово виглядають і мають безліч варіантів дизайну, але і гармонійно поєднуються з природою і будь-якими будівлями з дерева.


Дерев’яні альтанки: альтанка з дерева в Україні

Найважливішим, а також потрібною будовою на будь-якій ділянці є альтанка. Це затишне місце для сімейного відпочинку і практичне архітектурне доповнення для Вашої присадибної ділянки. Не дивлячись на різноманіття матеріалів, багато зупиняють свій вибір саме на деревині. Дерев’яні Альтанки здатні додати затишок і вишуканість вашій дачі.

І це не дивно, тому що дерево є традиційним матеріалом, який використовували з незапам’ятних часів. Дерево, як матеріал, володіє гарним зовнішнім виглядом, залишаючись екологічно чистим. Споглядання дерева здатне подарувати людям тепло, спокій і затишок. Дерев’яна альтанка надає вишуканості і стилю, природно вписуючись в пейзаж.

Умовно дерев’яні альтанки можна розділити на два види – закриті і відкриті. Зовнішній вигляд, а саме конструкція і форма альтанки визначається її призначенням.

Великою популярністю користуються відкриті дерев’яні альтанки. Така конструкція буде ідеальною для літа. Відкрита альтанка може бути використана в якості їдальні, там можна влаштувати барбекю і встановити мангал.

Закриті дерев’яні альтанки чудово підійдуть для осені та весни. У такій бесіді так само може бути встановлений гриль, а надійні стіни вкриють від холодного вітру і дощу. У закритій альтанці можна відпочити і в погану погоду.

Альтанки з дерева відрізняються різноманіттям форм і конструкцій, що надає можливість вибрати саме таку альтанку, яка ідеально впишеться в ландшафт і навколишню обстановку.