Побудувати дерев’яний будинок в Україні на високому рівні та без високих витрат, це дійсність від компанії Wonder House. Наша компанія ексклюзивний представник даного напрямку в Україні.
Отже, якщо ви вирішили побудувати заміський будинок з дерева, Вас, швидше за все, буде цікавити питання або як мінімум 2 важливих питання: «Яким буде мій майбутній будинок?» і «Як буде виконана ця робота?”. Природно, можна скористатися послугами архітекторів, дизайнерів і вибрати з наявних проектів будинок традиційного зрубу, але останнім часом все більше людей хочуть відрізнятися один від одного будь-якими способами. Побудувати дерев’яний будинок в Україні знайдеться дуже багато бажаючих навіть за своїм ескізом, консультуючись з професійним архітектором. Що стосується дерев’яного будинку – це можуть бути унікальний дизайн, неповторний стиль, нові технології, що застосовуються при будівництві, або екологічно чисті будівельні матеріали. У недавньому часі стало актуальним будувати будинки з “лафета”.
Лафет-це новий, сучасний метод будівництва, що використовує ручну рубку дерев’яних будинків, про який ми дізналися від наших скандинавських сусідів (Норвегії, Фінляндії, Швеції).Основною відмінністю цього скандинавського стилю від слов’янського, є те, що при будівництві використовується профіль колоди діаметром 250-550 мм, а внутрішня і зовнішня боку колоди представляють собою плоский і рівний профіль товщиною 180-280мм. При цьому колода для лафета оброблено на спеціалізованому верстаті по всій його довжині. Крім цього, унікальність лафета полягає в тому, що кріплення колод між собою відбувається завдяки спеціальному кутового з’єднання, яке закривається під власною вагою і носить назву «норвезький замок». Даний метод не дозволяє колоди “провернутися” від внутрішніх навантажень при експлуатації. Тому, чим більше колода ” сідає і висихає», тим надійніше і міцніше стає з’єднання.
Саме тому дерев’яні будинки, побудовані методом лафет, заслужено називаються найміцнішими і теплими. У Харкові такі будинки рідкість, не маючи надсучасного обладнання, багато хто не може виконати будівництво таким чином. Наша компанія оснащена самим передовим парком обладнання для деревообробки.
При будівництві будинків за вищевказаною технологією сушка дерева відбувається безпосередньо в зрубі через те, що використовуються заготовки дерева природної вологості. Ці особливості дозволяють значно економити час для виробництва зрубу, а також, безсумнівно, підвищує якість лафета. Після виконання замовлення, зруб демонтується і перевозиться в місце, вказане замовником. Завдяки цій технології, будинки, побудовані цим методом, зберігають тепло і володіють великим простором всередині. Дуже важливо, що будинки з лафета не потребують зовнішньої обробки і при цьому виглядають дуже стильно, модно і вишукано. Саме завдяки цьому з лафета будують не тільки житлові будинки, а й лазні, сауни, навіси, а також багато інших різних будівель.

Дерев’яні будинки в Харкові від Wonder House – завжди тільки стильні і красиві проекти.

Будівництво в Україні: Дерев’яні будинки з бруса, лафета

Будинок з лафета являє собою дерев’яний рубаний будинок, який характеризується своєрідною декоративністю форм з-за того, що бічні поверхні елементів є плоскими, а також мають великі розміри елементів по висоті профілю.Адже ще з давніх часів найзручнішими, практичними і привабливими вважалися такі будинки, як дерев’яні будинки з бруса. На перший погляд, будинки з лафета кілька схожі зі зрубами. Але відмінностей, насправді досить між такими будівлями. І головна відмінність полягає в технології створення такого матеріалу, а вірніше обробки колоди самого.

Дерев’яний будинок з лафета з колод будується, які з двох сторін попередньо обрізані. Саме це і відрізняє таку технологію від звичайного колоди. При обрізанні кромки дерева, також буде і природний шар деревини натуральної зніматися, який захисну функцію виконує. Тому будівництво Харків з лафета не обходиться без використання обробки дерева спеціальними складами, які захищають дерево від впливу атмосферного.

Сам лафет, як матеріал досить давнє походження має. На практиці доводиться довговічність служби лафета. Конструкції з такого матеріалу, як лафет володіють міцністю і надійністю. Також однією особливою перевагою лафета є унікальна теплоізоляція. І унікальність полягає в тому, що товщина стіни може досягати всього 200мм і при таких показниках не потребує утеплення.

Дерев’яний будинок з такого матеріалу, як лафет довговічним є, а також представницький і престижний. Головне при будівництві – це ручна робота, завдяки якій виникає набагато більше можливостей у створенні архітектурного вигляду, а також внутрішньому і зовнішньому оформленні будинку. Такого типу будинку в обробці не потребують, тому як і без неї можуть виглядати стильно, модно і вишукано. А дерев’яний будинок зможе стати чудовою альтернативою традиційному будівництву.