Модрина та її застосування в будівництві

Модрина – це хвойне дерево, яке поширене по всій території Росії. Саме цю породу дерева використовують для виробництва оздоблювальних і будівельних матеріалів, таких як терасна і палубна дошка, планкен і статева дошка, представлених в нашому каталозі. Найбільш підходящою для цієї мети вважається деревина з сибірського регіону.

Корисні властивості деревини модрини

Лиственница

  • Високий ступінь міцності. за даною характеристикою цей природний будівельний матеріал не поступається міцності деревині дуба. Тому вироби із Сибірської модрини стійкі до всіляких негативних впливів, пошкоджень і надзвичайно довговічні.
  • Не гниє і не піддається впливу грибків. у складі даної деревини міститься камедь, і, як наслідок, вироби з сибірської модрини не піддаються утворенню грибків і гниття. Це можливо лише в разі, якщо були дотримані необхідні умови якісної обробки дошки (технології просушування і температурний режим).
  • Не деформується і не розбухає. Матеріали, які виготовлені з деревини модрини, з успіхом можуть використовуватися в приміщеннях, які мають високу ступінь вологості – адже дана деревина не піддається негативному впливу вологи, тому не розбухає і не деформується.
  • Натуральний, екологічно чистий матеріал. Він не тільки не робить ніякого негативного впливу на людину і навколишнє середовище, але і приносить користь здоров’ю. Будинки, побудовані з цієї породи дерева, створюють максимально сприятливий мікроклімат для життя їх мешканців. У будинку, при будівництві якого були використані дані будівельні та оздоблювальні матеріали, повною мірою відчувається загальне об’єднання з природою.
  • Доступна ціна. Ще одна перевага модрини полягає в тому, що ціна на цей вид матеріалу доступна кожному покупцеві – адже вироби з цієї породи дерева не вимагають ніякої додаткової обробки, а значить, і ніяких дорогих засобів.

Сучасні будівельні матеріали повинні володіти високими показниками міцності, довговічності виробів, а також мати відповідний зовнішній вигляд. Адже кожній людині хочеться створити в своєму будинку особливу атмосферу, привабливий і неповторний інтер’єр.

Вироби із Сибірської модрини повністю відповідають усім цим вимогам: винятковий зовнішній вигляд, різноманітність колірної гами (більше 12 відтінків), а також унікальний природний малюнок створює відчуття єдності з природою – все це дозволяє підібрати оптимальний варіант обробки, який найбільше підходить до інтер’єру вашого житла.

Не так давно ще використовувалися в будівництві синтетичні матеріали, які призначені для виготовлення оздоблювальних і будівельних матеріалів. Але, на жаль, не всі такі вироби були безпечними для здоров’я людини і навколишнього середовища. Саме з цієї причини з кожним днем все більше поширені природні, натуральні матеріали, такі, як деревина, яка на даний момент вважається одним з найпопулярніших і затребуваних матеріалів у сфері будівництва.

Дуже широко використовується деревина сосни і модрини. Однак необхідно мати на увазі, що деревина модрини, на відміну від деревини сосни, має більш виражену гладку поверхню і більш різноманітний природний малюнок. Саме тому, вироби з цієї породи дерева так високо цінуються сьогодні.

Завдяки всім описаним вище властивостям, деревина модрини стала улюбленим матеріалом, який широко використовується як в будівництві, так і в дизайні.

Производство досок из лиственницыЦех производства лиственницыПроизводство литсвенницы

Корисні властивості модрини для здоров’я людини

На даний момент існує гостра необхідність того, щоб всі матеріали, які використовуються в будівництві та оздобленні споруд, відповідали високоякісним вимогам, мали особливі естетичні властивості, і найголовніше, були безпечними для здоров’я людини.

Матеріали, які виготовлені з деревини дерев хвойних порід, в повній мірі відповідають даним вимогам. До складу цієї деревини входять фітонциди – особливі речовини, які дуже корисні для здоров’я людей. Вони сприяють оздоровленню системи дихання, зміцнюють імунітет людини, знищують віруси та мікроби, тим самим захищаючи організм від різних інфекцій. Крім того, люди, які проживають у будинках, побудованих або оброблених матеріалами, виготовленими з дерева хвойних порід, як правило, не мають проблем з тиском і практично не страждають від головних болів.

Сучасна людина відчуває перевантаження на роботі і живе в постійному стресі, що самим негативним чином позначається на його здоров’ї. Тому дуже важливо повноцінно відпочивати. Щоб здійснити якісний відпочинок, необхідно обов’язково подбати про інтер’єр житла, зробивши його максимально розташовує до відпочинку. Матеріали, які виготовлені з хвойних порід дерева, допомагають створити в будинку сприятливу атмосферу. Тобто будівельні та оздоблювальні матеріали, виготовлені з дерева хвойних порід, сприяють повному оздоровленню організму, захищаючи від усіляких проблем зі здоров’ям, поширених у сучасному світі.

Різноманітність будівельних матеріалів з сибірської модрини

Перелік виробів з модрини надзвичайно різноманітний. На сьогоднішній день величезною популярністю користуються дерев’яні будинки, для будівництва яких використовують колоду і брус з модрини.

Оцинкована колода цієї породи дерева має низку незаперечних переваг. Брус з модрини містить унікальні природні речовини, що наповнюють повітря всередині приміщення натуральним природним ароматом і особливою чистотою. Крім того, будинки, виготовлені з породи дерева, відрізняються унікальними ізоляційними властивостями, не пропускаючи сторонні шуми з вулиці і холодне повітря навіть в найлютіші зими.

Крім того широко використовуються в будівництві такі матеріали як палубна і терасна дошка, а так само планкен. Завдяки властивостям деревини модрини її можна застосовувати на відкритому повітрі і в місцях, схильних до атмосферних впливів. Саме тому вона популярна при виробництві перерахованих вище будівельних матеріалів.

Вагонка, підлогова дошка та інші матеріали, які призначені для обробки приміщень, володіють відмінною якістю, стійкістю до впливів механічного і хімічного характеру, і привабливим зовнішнім виглядом. Тобто використання природних матеріалів з модрини надає можливість створення затишної обстановки в будинку, яка буде зміцнювати здоров’я і підвищувати настрій.

Проживання в такому будинку дуже комфортно. Модрина, як натуральний матеріал, прекрасно підходить для будівництва будинків будь-якого типу. Всі споруди з деревини даної породи, довговічні, міцні і служать людині не один десяток років.