Відкриті альтанки

І так повідомляємо вам, що є два типи будиночків: відкриті і закриті. Перший варіант зустрічається часто-густо. В ній зручно відпочивати як в сонячну погоду, так і в невеликий дощ, так як є дах, що захищає від води.

Різні варіанти оформлення, дизайну альтанок порадують цінителів краси. Наприклад, альтанка з шістьма гранями може бути прикрашена гратами. Її встановлюють прямо на тротуарну плитку. Це запобігає намокання підлоги. Але можна ставити таку споруду і на цеглу. Дизайн даху може бути найрізноманітнішим. Це і куполоподібний варіант. Що стосується меблів, то можна ставити її з дерева, що доповнить обстановку. Тим більше зручно, що такі меблі можна переносити.

Якщо захочете альтанки з дерева фото достовірно покаже, що крім меблів можна встановити горщики з квітами. Це допоможе створити більш затишну атмосферу, яка сприяє розслабленню.

Наші досвідчені майстри знайомі з усіма тонкощами альтанок відкритого типа. Такий варіант набагато економніше закритих будівель. Їх можна встановлювати з мангалами і жаровнями, але це вже більш дорогі і складні конструкції.
Альтанки бувають з бруса, колоди і різьблені альтанки. При цьому дуже популярні і незвичайні різьблені альтанки з брусу. Робота делікатна і вимагає як величезного вміння майстра, так і витрат на цю роботу.

Закриті альтанки своїми руками

Під терміном “своїми руками” ми маємо на увазі виконання споруди за допомогою “досвідчених рук нашого майстра”. Звичайно можна пробувати виконати всі роботи, але це може зайняти набагато більше часу, грошей і в результаті може щось піти не так як потрібно і споруда може, наприклад, дати текти. Тому розумніше оплатити хорошу роботу майстра і не мучитися ідеєю «будівельника». Але вирішувати тільки Вам.

Закрита альтанка це вже маленький будиночок, в якому влітку можна спокійно спати, не боячись комах. Наявність дверей і вікон, а також захищеності створять атмосферу тепла і спокою. Двері зазвичай стеклят, що надає особливої краси. У таку альтанку можна встановити камін і це буде найпрекрасніша кімната для відпочинку Вас і Ваших гостей. Звертаючись до наших досвідчених майстрів Ви отримуєте справжню красу за економну суму грошей.