Репутація Wonder House>БездоганнаЗаслуженаПідтверджена

Ми ніколи не нав’язуємо те, що вигідно нам, але не потрібно клієнтові, при цьому забезпечуємо повну прозорість процесу будівництва і
відповідність реальних витрат, розрахованих за кошторисом.

ДЕРЕВ'ЯНІ БУДИНКИ
Будівництво дерев'яних будинків під ключ
Побудувати дерев’яний будинок в Україні на високому рівні і без високих витрат, це актуальна реальність від компанії Wonder House.
Читати далі
ДЕРЕВ'ЯНІ БУДОВИ
Wonder House: проектування дерев'яних лазень
Наша компанія пропонує замовникам повний комплект послуг – від виміру до післягарантійного обслуговування створеного нами будови.
Читати далі
АЛЬТАНКИ З ДЕРЕВА
Красива і вишукана альтанка
Компанія Wonderhouse займається виробництвом сучасних дерев’яних альтанок, що відрізняються високою якістю і оригінальністю конструкції.
Читати далі
 • Висока якість
  Величезний досвід у проектуванні

  Для будівництва будинків наша компанія використовує тільки сировину з зимового лісу, так як воно має найкращі якісні характеристики.

 • Зручні терміни
  Підлаштуємося під будь-якого Замовника

  Ми ніколи не нав’язуємо те, що вигідно нам, але не потрібно клієнту, при цьому забезпечуємо повну прозорість процесу будівництва і відповідність реальних витрат, розрахованих за кошторисом.

 • Своє виробництво
  Більше 110 проектів за 15 років

  Будинки і комплектуючі ми виготовляємо виключно на своєму виробництві за новітніми технологіями на італійському і німецькому обладнанні.

 • Прийнятні ціни
  У нас комфортні ціни

  Дерев’яні двоповерхові будинки займають одне з перших місць в сучасному приміському будівництві, це й не дивно, адже екологічна ситуація мегаполісів з кожним роком погіршується.

ПЕРЕВАГИ
ДЕРЕВ’ЯНОГО БУДИНКУ

Будинки Wonderhouse є найкращим вибором для сім’ї, яка піклується про здоровье.Деревянний будинок єднає людину з природою, що дуже добре впливає на психологічний стан як дітей, так і дорослих. Будівництво дерев’яних будинків спрощує те, що їх конструкції не потребують потужному фундаменті і несучих стінах, сприяє повній реалізації архітектурного плану і навколишнього ландшафту.

Image module
0
Досвід роботи
Нашої компанії
0
Проектів
За останні 10 років
0
Фахівців
На нашому виробництві
0
Днів
У році ми працюємо для Вас

Wonder House

Ми завжди дбаємо про комфорт наших клієнтів, тому якщо ви не хочете вникати в усі тонкощі будівництва, після затвердження проекту наступна наша зустріч відбудеться вже при передачі ключа від Вашого нового будинку!

Wonder House

Завжди краще, для Вас!

Зворотний зв’язок