12Як може здатися, об’єднати психологію домашнього життя і планування будинку з бруса складно, проте тут все просто. Все більша кількість професіоналів, які займаються сімейними проблемами, говорять про те, що на атмосферу в сім’ї, головним чином впливає те, наскільки правильно і зручно для кожного розплановано простір в будинку.Європейські психологи агентства «X-Norm» у грудні 2010 року оприлюднили результати досліджень, в яких брали участь 500 сімей, що живуть в дерев’яних будинках, в різних країнах, як: Німеччина, Фінляндія, Норвегія і Канада.

Предметом шестимісячного вивчення стали стосунки батьків і дітей у вечірній час робочих днів і у вихідні.

13сновних критеріїв, що пред’являються співучасникам, було кілька: в зазначені проміжки часу сім’я повинна знаходиться вдома і висловлювати свої емоції, які пов’язані з плануванням будинку.

Загальновідомо, що дерево корисно впливає на організм людини в цілому, з цієї причини було вирішено, що і психологічне становище теж має бути в балансі.

Проаналізувавши дані, отримані в ході експерименту, фахівці прийшли до висновку, що цей експеримент можна брати за основу при плануванні власного будинку, при цьому відбудованого не тільки з дерева. Вийшло вивчити динаміку міжособистісних відносин серед різних поколінь, що живуть в різних умовах або на одній площі.

14Отже, для того щоб у вашому домі панував спокій, добробут і щастя, треба в першу чергу подбає про розміщення дітей. Це повинні бути приблизно однакові за розмірами і оснащенню кімнати, для хорошого освітлення – в південно-західній стороні. Виникнення сварок зменшиться на 40%.

Далі, найбільш відвідувана кімната в будинку-це кухня. Вже давно пішла тенденція, оформляти кухні арками, поєднуючи з вітальні, так як простір між ними, дає відчуття залученості до домашніх справ інших членів сім’ї.

Будинки з бруса – Україна) – це найкомфортніший простір для відпочинку і життя. В шумному і забрудненому місті єдиною альтернативою квартирі сьогодні, є будівництво дерев’яного будинку.

Створюють і притягують неповторний затишок, краса дерева і запах лісу. Комфорт Вашого житла забезпечує будинок з дерева, підкреслює Вашу індивідуальність і незалежність.