Ніяке інше житло не приносить людині те неповторне відчуття затишку, яке дають дерев’яні будинки з бруса. Психологічний комфорт – це результат взаємодії організму з внутрішнім середовищем приміщення, оптимально відповідає всім потребам людини. Той факт, що будинки з бруса є найбільш біологічно доброзичливими – давним-давно визнаний вченими.

Внутрішній мікроклімат кожного будинку з бруса дуже мало залежить від погодних умов за його стінами. Вологість всередині приміщень постійно знаходиться на оптимальному для людини рівні – 40%-60%.

Кожен власник будинку з бруса в Україні підтвердить вам, що стіни споруди “дихають”. Завдяки цьому, відбувається природний повітрообмін всередині житлових кімнат.

Дана особливість дозволяє поліпшити сон, настрій, підвищити життєвий тонус, нормалізувати тиск і функцію легенів, більш ефективно знімати стреси тим, хто вибрав в якості постійного житла дерев’яні будинки з бруса поки ще не забезпечений достатньою кількістю такий «оздоровлюючий» нерухомості. Але зусиллями нашої компанії, вирішення цього питання поступово просувається вперед.

Не секрет, що найякісніші та екологічно чисті будинки з бруса в Україні виробляє компанія Wonder House! Ми використовуємо тільки кращі матеріали і технології. За багато років роботи наші фахівці завоювали добру славу, побудувавши дерев’яні будинки з бруса в Харкові, Києві, Дніпрі, Полтаві та інших містах України, які служать зразком для всіх учасників будівельного ринку.

Будинки та лазні з бруса: дерев’яний будинок з бруса в Україні

На сьогоднішній день ринок переповнений різними матеріалами, з яких можна будувати будинки. Але заслуженим фаворитом є брус. Такий матеріал вважається не тільки сучасним і високотехнологічним, але і екологічно чистим, тому що виготовляється з натуральних компонентів. Будинки з бруса, побудовані нами в Україні і за її межами, відповідають таким параметрам як ціна, якість, надійність.

Виробництво бруса здійснюється зазвичай за допомогою обробки хвойних породи деревини. Завдяки своїй будові зруб будинку з бруса володіє прекрасними теплоізоляційними властивостями, практично не дає усадки, не потребує зовнішньої і внутрішньої обробки, а також забезпечує відмінну звукоізоляцію. Ці та інші властивості деревини зробили будинку з бруса популярними як в місті, так і за його межами.