Дерев’яний будинок – запорука здоров’я. При будівництві дерев’яного будинку ви не просто економите гроші, ви ще й отримуєте здоров’я.

Згадайте тільки, як ви любили приїжджати в дитинстві в заміський будинок з дерева, або відвідувати бабусю і дідуся, які живуть у дерев’яному будинку?

Неправда, варто тільки закрити очі і уявити цей будинок, і ви відразу відчуєте приємний запах деревини, наче наяву.

Купуючи дерев’яний будинок, ви вкладаєте гроші, передусім, свого здоров’я.

А до того ж, як можна довго залишатися здоровим, якщо ви живете в галасливому місті з зіпсованим машинними вихлопами повітрям, і постійно відчуваєте всі «принади» цивілізації на власній шкурі? Знаєте чому старше покоління залишається здоровим, в той час, як ви, здавалося б дуже юні роки, не перестаєте хворіти? Адже наші бабусі і дідуся постійно проводили свій вільний час на природі, а поверталися вони до дерев’яні будинки.

Чому ж дерев’яний будинок так важливий для здоров’я? Можна сказати, що в якійсь мірі стіни такого будинку можуть дихати. Що це означає? В ньому ви теж зможете оздоровити свої легені. В хорошому дерев’яному будинку немає протягів, грибка, надмірної вологості або сухості.

Застуди, алергії та інші хвороби поступово зникають. Повітрообмін відбувається через спеціальні пори в деревині.
В дерев’яному будинку буде менше пилу, легкі зможуть очиститися. Шкідливі мікроби не розмножуються в будинку. До того ж деревина виділяє цілющі смоли, які є природними антисептиками.

У такому будинку не буває дуже жарко або холодно. Температура завжди оптимальна.

До того ж такий будинок заспокоює і заспокоює нервову систему.